Cza realizacji

 Po otrzymaniu informacji o Twoim zamówieniu, skrzętnie jak mrówka, przystąpię do jego realizacji! Każdą rzecztworzę osobiście, przy pomocy moich rąk, wkładając w to całe serce, więc czas oczekiwania jest odrobinę dłuższy niż wsklepie sieciowym… Maksymalny czas oczekiwania na wysyłkę, to 10 dni roboczych. Zazwyczaj będzie to dużoszybciej, ale potrzebuję furtki bezpieczeństwa, ponieważ przede wszystkim jestem mamą na etacie 🙂 

VESPULA.STORE

Dedicated Wedding Bliss Concierge

Każdy produkt w przypadku płatności przelewem lub płatności online będzie tworzony zaraz po zaksięgowaniupieniędzy na koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłkioraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem tradycyjnym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. 

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przezciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki. 

Koszt dostawy

Jest uzależniony od formy dostawy. Wysyłka do Paczkomatu wynosi 12 zł, wysyłka kurierem 16 zł. Nie ma możliwości wysyłki za pobraniem.Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 12-15 dni roboczych.